Kokotów.pun.pl

Forum mieszkańców Kokotowa i sympatyków

Ogłoszenie

Forum Kokotowa- głos wsi w Twoim domu


#1 2011-05-10 14:58:46

tompal1

Gość

wybory na sołtysa

W niedzielę 15 maja wybory na sołtysa Kokotowa i do Rady Sołeckiej.
Zdjęcia kandydatów na stronie:
http://www.kokotow.najlepsza.pl/

 

#2 2011-05-14 23:02:34

Rbk

Gość

Re: wybory na sołtysa

gostek napisał:

pleciesz jakbyś się Kołek nazywał.
Mam nadzieję, że wybrany sołtys - pan Kobiałka czy Knapik nie będzie sołtysem wszystkich mieszkańców.
Nie będzie sołtysem kłamców, pasożytów, ludzi, którzy fałszują dokumenty, którzy z OSP maja źródło utrzymania a twierdzą że pracują społecznie.

Jak to dobrze że macie OSP  , bez OSP nie mieli byście chyba co robic po pracy , najlepiej Wam wychodzi wymyślanie , kombinowanie co by tu zrobić i wymyślić  aby tylko sie coś działo żeby było głośno . Najlepiej wymyślać . Gdyby nie OSP to chyba sobie sami byście uprzykszali życie albo pozytywnie byście coś zrobili czyli pozabijali sie nawzajem .

Na sołtysa tez kiedys cos wymyślicie , kwestia czasu tylko i waszego "super" stowarzyszenia (czytaj sekty)

Pozdrawiam

 

#3 2011-05-15 09:25:33

Dama

Gość

Re: wybory na sołtysa

Rbk strasznie się podniecasz tą strażą i Kołkami, czy Lidwinami. Widać, że jeszcze Ci mało. Ale jak znajdziesz dobrą pracę, to sam zauwżysz, że można inaczej zarabiać.
Może być ciężko, bo z twoją kulturą i sposobem wysławiania, czeka cię co najwyżej szambowóz, albo rozwożenie pizzy.
Nie pozdrawiam i liczę, że może jednak błyśniesz intelektem. Ale czuję, że tego się niiiida zrobić

 

#4 2011-05-15 09:46:44

Rbk

Gość

Re: wybory na sołtysa

Dama napisał:

Rbk strasznie się podniecasz tą strażą i Kołkami, czy Lidwinami. Widać, że jeszcze Ci mało. Ale jak znajdziesz dobrą pracę, to sam zauwżysz, że można inaczej zarabiać.
Może być ciężko, bo z twoją kulturą i sposobem wysławiania, czeka cię co najwyżej szambowóz, albo rozwożenie pizzy.
Nie pozdrawiam i liczę, że może jednak błyśniesz intelektem. Ale czuję, że tego się niiiida zrobić

Nie bede sie tłumaczyć przed ograniczoną osobą która jak widać nie ma zielonego pojęcia o tym co sie dzieje w naszej miejscowości , za to twoja "kultura" wypowiedzi daje wiele do życzenia skoro tak piszesz bo zarówno Pan Kołek jak i Pan Lidwin nie są napisem na ścianie żeby tak szargać ich nazwiskami to po pierwsze , jeżeli chodzi o mnie to mam prace i zapewniam Cię "Damo" że o wiele lepszą od Ciebie   ;-)))

Pozdrawiam  Cię serdecznie , niech tak nie bije od Ciebie nienawiścią w końcu to nie Twoja wina że taka jesteś;-)))

 

#5 2011-05-15 21:47:42

Dama

Gość

Re: wybory na sołtysa

Rbk, a jednak przeczucia mnie nie myliły. Totalny brak intelektu. No cóż, z próżnego to i Salomon nie naleje, kto z kim przestaje...
Wybacz, że już więcej nie odpowiem, nie było mi wcześniej wiadomo z jakim dnem mam do czynienia.
Pozdrawiam wygranych.

 

#6 2011-05-15 23:10:23

Rbk

Gość

Re: wybory na sołtysa

Kod:

Dama napisał:

Rbk, a jednak przeczucia mnie nie myliły. Totalny brak intelektu. No cóż, z próżnego to i Salomon nie naleje, kto z kim przestaje...
Wybacz, że już więcej nie odpowiem, nie było mi wcześniej wiadomo z jakim dnem mam do czynienia.
Pozdrawiam wygranych.

Widze ze reprezentujesz taki typ pseudo "damy " jakimi jedt Palińska I Szydłakowa , no coż tylko Ci współczuć że swoją gorycz możesz wylać tylko na forum ;-))) Przynajmniej można sie pośmiać z takich ludzi jak Ty ;-))  PS . Nie spinaj sie tak bo zawału dostaniesz I trafisz na SOR ;-))


Możemy być pewni że dzisiejsze wybory zostały sfałszowane skoro przewodniczącym komisji był pożal sie Boże Paliński ktorego żoncia pcha sie do rady sołeckiej bo jej mało wraz ze swoim przydupasem Knapikiem na sołtysa który o naszej miejscowości wie przecież " najwiecej" skoro nie jest stad lecz z Białego Kościoła . Parodia co Palińscy wyprawiają .


Pozdrawiam ; ))

 

#7 2011-05-16 01:00:50

anty rgb

Gość

Re: wybory na sołtysa

kochana rbg chciałem zauważuć ze niski poziom kultury to akurat twój "przymiot" jak na 5 wypowiedzi obrazić kilka razy parę osób , no no pogratulować prostactwa. Widzę że cham , pajac bądź przydupas to dla ciebie dość powszechne określenia . Prawdopodobnie jest to wywołane trudnym dzieciństwem, z regóły jeżeli ojciec lub matka, a co gorsze oboje rodziców zwracają się tak do swojeo dziecka a do tego stosują przemoc fizyczną pozostawia to trwały ślad w psychice malucha.Dlatego polecałbym wizytę u psychiatry gdyż objawy są na tyle niepokojące że, obawiam się iż masz skłonności samobójcze. Jeżeli tylko chcesz chętnie ci pomożemy.Zgłoś się tylko do OSP a jest duża szansa że pzrzejażdżka nową bryką odmieni twój cięzki przypadek (na mrówkę to działa chyba że to alkohol).
Jeżeli chodzi o Pana Knapika to akurat pochodzenie jest mało istotne (patrz premier dziadek w wermachcie a donek w Polsce) tym bardziej że jest mieszkańcem już kilkanaście lat a zrobił dla wsi więcej niż niejeden rgb . Pozatym to faktycznie paskudny gość , nie kradnie ,uczciwy , żyje dobrze z sąsiadami  na dodatek udziela sie dla dobra wsi . Faktycznie niezły męt .A ta Palińska z  mężem to dopiero wyrzutki, zamiast napić się piwa posiedzieć przed tv lub poświęcić czas rodzinie to oni robią wszystko żeby prezes nie rozkradał majątku wsi , jeżdżą do wieliczki i załatwiają jakieś głupie pieniądze na wyjazdy dla dzieci ,na przelądy kół gospodyń ,na stroje ludowe dla zespołu dziecięcego . A właśnie jeszcze załatwiają plac zabaw koło składu węgla niewiadomo po co przecież taki piękny mamy w lesie nawet dwa drugi dla takich dzieci z prblemami jak rgb czyli bar. Ogólnie z tym całym SPK jest coś nie tak. Członkowie SPK zamiast milo spędzać czas to wiecznie coś kombinują a to impreza dla wsi ,a to w wolnym czasie uprzątają plac z chaszczy lub pracują koło kaplicy, a to organizują ciągle jakieś zajecia dla dzieci że już nie wspomnę o impezach typu andrzejki ,nowy rok .I żeby było śmiesznie to jeszcze sie składają  na nie , zamiast zabawić się za pieniadzę społeczne jak to robią niektóre z naszych kokotowskich organizacjii . Oni chyba mają coś z głową powinni siedzieć w barze i w ten sposób wspierać lokalną przedsiębiorczość.Sredniowiecze też ciekawy pomysł , ale na twoim miejscu bym uważł gdyż wtedy takich jak ty palili na stosie. Wracając do średniowiecza to chyba aktualnie panuje w Kokotowie dlatego wynik wyborów jest pierwszym krokiem by to zmienić . Jeżeli chodzi o skład komisji wyborczej  to wyobraź sobie że twoi kandydaci nie wystawili nikogo jakby im nie zależało dopiero pod naciskiem Wieliczki został uzupełniony skład komisji. Chyba że nie było chętnych ale jakoś mnie to nie dziwi. Twoje obawy odnośnie fałszerstw są bezpodstawne gdyż w składzie nie było nikogo z OSP a to przecież ich specjalność(patrz zebraniez lutego 2010).A Pan Kobiałka - no cóż gdzie czuje korzyści lub kogo bardzej się boi temu sprzyja. To by było tyle .Ach ta Palińska i to jeje całe SPK fujjj ,ochyda, feeeeeeeee !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

#8 2011-05-16 01:35:46

anty rgb

Gość

Re: wybory na sołtysa

halo halo rgb to jeszcze raz ja .Żeby uprzedzić  potok inwektyw jakie mogą popłynąć w moją stronę z powodu zmiany twojego nicka w poprzednim wpisie ,wyjaśniam żę jest to działanie celowe gdyż używanie go w orginalnym brzmieniu mogło by niepotrzebnie utrwalić w pamięci użytkowników i gości forum dramatycznie niski poziom intelektualny twej osoby a taki stan powodowałby , iż mogło by ci być przykro. A tego uwież mi naprawdę bym niechciał. Gdyż uważam że tacy jak ty mają również święte prawo do funkcjonowania w naszej społeczności . A jeszcze jedna sprawa gdybyś przypadkiem poczuł\ła się urażony\na to z góry bardzo serdecznie cię przepraszam. Ale gdybyś jednak chciał/ła sobie troszkę mnie poobrażać i miało to pomóc w leczeniu to chętnie przeczytam coś na mój temat pozdrawiam całuski papa!!!!!!!

 

#9 2011-05-22 16:06:43

tompal

Użytkownik

Punktów :   

Re: wybory na sołtysa

Rbk napisał:

Możemy być pewni że dzisiejsze wybory zostały sfałszowane skoro przewodniczącym komisji był pożal sie Boże Paliński

Skoro zostałem wywołany do odpowiedzi to powiem, że wyniki wyborów na sołtysa są mi kompletnie obojętne. Funkcja sołtysa dla mnie może w ogóle nie istnieć. Podatki sam sobie płacę, a jak sobie sam czegoś nie zrobię to nie zrobi tego za mnie ani sołtys ani żaden radny.

Rbk napisał:

ktorego żoncia pcha sie do rady sołeckiej bo jej mało

Co innego jest pchać się do RS i tam się wymądrzać, a co innego jest pracować dla wsi. Poprzednia Rada co zrobiła za 4 lata swojej kadencji?

Rbk napisał:

Knapikiem na sołtysa który o naszej miejscowości wie przecież " najwiecej" skoro nie jest stad lecz z Białego Kościoła

Pan Knapik jest osobą na której nikt we wsi się nie zawiódł. Nikogo nigdy nie okłamał. Zawsze można na nim polegać. Jest od wielu lat członkiem Rady Parafialnej. Załatwił formalności dot. kanalizacji sąsiadom z ulicy Jana. Bez pytania podejmuje się koszenia działki, zawsze jest na pierwszym miejscu w akcjach podejmowanych przez SPK i KGW. Jest człowiekiem do tańca i do różańca. Ojcem pana Tomasza jest poważany i szanowany od kilkudziesięciu lat sołtys Białego Kościoła więc chyba coś wie na ten temat.

Do postu anty RGB mogę tylko dodać iż z osobistą satysfakcją pospawałem kosze na śmieci dla LKS „Strażak Kokotów” i na pisałem Statut powstającego Stowarzyszenia rodziców Szkoły Podstawowej w Śledziejowicach.

Jeśli RGB chce zabierać głos na tym forum to niech zacznie od opisu co takiego zrobił dla Kokotowa, że ma czelność tak bluzgać.

Offline

 

#10 2011-06-02 21:45:22

Forest

Administrator

Punktów :   -1 

Re: wybory na sołtysa

Skoro nikt nie ma nic (sensownego) do dodania zamykam temat

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl