Kokotów.pun.pl

Forum mieszkańców Kokotowa i sympatyków

Ogłoszenie

Forum Kokotowa- głos wsi w Twoim domu


#1 2010-01-13 15:39:53

jukka

Gość

Sołtys

Hejka,

Niedlugo wybory, wiec zaczynam nowy watek. Robie to bo jestem nieco zmeczony czytaniem o p. Lidwinie, OSP, KGW i innych stworach - prosze o konstruktywne opinie o kandydatach. Na razie wiem o dwoch, niestety nie jest to wielki wybor, bardzo niestety.

Ze swojej strony - fajna stronka opisujaca jak funkcjonuje solectwo i co moze soltys. Daje ogolny oglad na to czego mozna od soltysa wymagac, a co jest niejako poza jego mozliwosciami. Zachecam do lektury.

http://www.witrynawiejska.org.pl/strona.php?p=1486

 

#2 2010-02-03 23:36:49

anonim5

Gość

Re: Sołtys

Do P.Sołtysa:
Bardzo prosimy o interwencje w sprawie oswietlenia na ulicy od Kapliczki w strone Brzegow. Z gory dziekujemy za pozytywne zalatwienie naszej prosby.

 

#3 2010-02-10 18:31:34

KKTTTT

Nowy użytkownik

Punktów :   

Re: Sołtys

przypominam z tego co wiem w Piatek 12.02.. Od godziny 16 -19   i w Sobote 13.02 od10-13 i 15-18 Soltys w maglu Przyjmuje  ..prosze przychodzic Po nakzay....

Offline

 

#4 2010-02-15 12:47:22

J23

Nowy użytkownik

Punktów :   

Re: Sołtys

Radny Henryk Wolak mówił mi, że podejmuje działania aby przekonać strażków, aby przekazali działkę między barem a boiskiem na rzecz gminy, tak jak przekazali działki pod boiskiem. Mówił, że piszą teraz z sołtysem Plan Odnowy Kokotowa i chcą te działkę zagospodarować od nowa.

Offline

 

#5 2010-02-21 11:14:23

KKTTTT

Nowy użytkownik

Punktów :   

Re: Sołtys

sołtys Kokotowa jest dostępny po adresem e-mail

soltys966@interia.pl

Offline

 

#6 2010-02-28 21:39:40

tompal

Użytkownik

Punktów :   

Re: Sołtys

J23 napisał:

Radny Henryk Wolak mówił mi, że podejmuje działania aby przekonać strażków, aby przekazali działkę między barem a boiskiem na rzecz gminy, tak jak przekazali działki pod boiskiem. Mówił, że piszą teraz z sołtysem Plan Odnowy Kokotowa i chcą te działkę zagospodarować od nowa.

Właśnie oglądałem film z dożynek i tak patrząc na te kokotowskie włości rozpacz człowieka bierze jakie to wszystko jest zaniedbane, zapuszczone.
Ten plan odnowy Kokotowa to jest dla nas wielka i być może jedyna szansa aby park i okolice boiska odnowić. Zrobić do boiska porządną drogę, zadbać o drzewa, pomalować, odnowić ogrodzenie i wiatę oraz plac zabaw. Żeby to było miejsce w które wszyscy chętnie będą przychodzić.
Można zobaczyć uchwały, co w planach odnowy napisały sobie inne wsie:
http://www.wrotamalopolski.pl/root_BIP/ … a/Uchwaly/
Tymczasem prezes OSP chce tam budować garaże. Tylko pytanie skąd na to pieniądze?
Wiem że burmistrz nie da pieniędzy jeśli teren nie jest gminny. A żeby dostać pieniądze z projektu to także potrzebna jest kasa, bo z projektu dostaje się zwykle 70% dofinansowania. Resztę trzeba mieć zabezpieczone na koncie.
Słyszałem głosy, że jak działka będzie wiejska to burmistrz ją sprzeda. Bzdury. Gdyby tak chciał zrobić to w pierwszej kolejności sprzedałby działkę gminną za składem węglowym.
Nie ma co liczyć na to że prezes OSP pozyska pieniądze na odnowę tej działki. Kto mu napisze projekt?
Przekazanie działki na cele wiejskie to jedyna szansa że będzie to miejsce rekreacji.

Ostatnio edytowany przez tompal (2010-02-28 22:03:13)

Offline

 

#7 2010-03-11 13:35:45

mieszkaniec

Gość

Re: Sołtys

w dniu sołtysa życzymy nowemu Sołtysowi sił i determinacji w pracy- tak trzymać panie Krzyśku!

 

#8 2010-03-30 22:36:18

jukka

Nowy użytkownik

Punktów :   

Re: Sołtys

hmm, zdaje sie ze juz po drugim poscie temat wiadacy zdechł

Offline

 

#9 2010-05-16 08:56:16

Uwaga

Gość

Re: Sołtys

Wiadukt koło piekarni, pod autostradą jest nieprzejezdny. Jest zalany wodą.

 

#10 2010-10-13 16:50:07

lupa

Nowy użytkownik

Punktów :   

Re: Sołtys

Mam pytanie do Pana sołtysa; kiedy zacznie Pan realizować plan przedstawiony  nam wyborcom o pojednaniu NASZE WSI, że będzie Pan współpracował ze wszystkimi organizacjami?. A po drugie  czy 29 września, na posiedzeniu Rady Miejskiej gdy Pan powiedział aby nie dawać pieniędzy dla naszej Straż na auto robił Pan to
z myślą o dobru WSI???.

Offline

 

#11 2011-09-30 15:40:53

tompal

Użytkownik

Punktów :   

Re: Sołtys

Jeśli ktoś twierdzi, że we wsi "nic się nie dzieje", to polecam dzisiejszy Dziennik Polski. Szczegóły naszego sukcesu na www.kokotow.najlepsza.pl
Na tej stronie także powstał kącik sołecki, a w nim zamieszczane będą protokoły z posiedzeń Rady Sołeckiej i ogłoszenia Pana Sołtysa.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl