Kokotów.pun.pl

Forum mieszkańców Kokotowa i sympatyków

Ogłoszenie

Forum Kokotowa- głos wsi w Twoim domu


#1 2010-06-07 23:16:02

forever kokotów

Użytkownik

Punktów :   

Nasze Drogi

Czy ktoś wie coś może na temat kiedy będzie remontowana droga prowadząca do kościoła w Strumianach?Uczęszczam tą drogą codziennie kilka razy i muszę stwierdzić że codziennie wygląda coraz tragiczniej.Od trasy Kokotów -Węgrzce Wielkie praktycznie nie da się już wjechać jest tam taka dziura na samym środku że można koło zgubić.A w okolicach mostku (w nie dalekiej odległości od budującego się nowego przedszkola) trzeba jechać slalomem!!Słyszałem że ta droga ma być remontowana zaraz po drodze św.Jana a tu cisza.Mam ogromną prośbę do Pana radnego z Kokotowa i Strumian aby zainterweniowali w tej sprawie w gminie i u Pana Burmistrza Wieliczki.

Offline

 

#2 2010-08-16 10:29:04

Lukasz

Gość

Re: Nasze Drogi

Witam, chciałem poruszyć temat remontu drogi w Kokotowie i budowy jej odwodnienia. Tak na moj prosty chłopski rozum nie moge pojąć po co sa tak wysoko montowane korytka odwadniające drogę. Jeśli nawet zostanie tam położony nowy asfalt (na co liczę) to i tak poziom do chodnika juz istniejącego nie pozwoli na takie położenie nowej nawierzchni by woda płyneła tymi korytkami. Chyba ze prawo ciążenia w Kokotowie nie obowiązuje i woda będzie wspinać się do góry. Szkoda pieniędzy wywalonych na remont, a odwodnienie drogi bedzie na papierze, bo woda dalej będzie płynąć całą drogą niszcząc jej nawierzchnie.

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl